O nas

 
 
 
Warning
 
 
 
 
Profil firmy

Spółka REFIMA sp. z o.o. powstała w 2008 roku i działa w gałęzi przemysłu tekstylnego i maszynowego. Jest przedsiębiorstwem prywatnym, produkcyjno – handlowym. W rejestrze handlowym przedmiot działalności firmy obejmuje:
 

- produkcję wyrobów tekstylnych, skórzanych i obuwniczych,
- działalność w zakresie handlu i pośrednictwa handlowego.


 Od początku firma w głównej mierze zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów z filcu wełnianego i dostarczaniem materiałów z filcu. Asortyment z filcu dzielimy na następujące kategorie:

 


w filc wełniany
(techniczny)

wyroby filcowe do polerowania

filc igłowany

filc dekoracyjnyProdukcję uzupełniającą tworzy przetwarzanie i opracowywanie materiałów niemetalowych o grubości do 100 mm, na stole do wycinania FLASH CUT, takich, jak: skóra, imitacja skóry, molitan, pianki poliuretanowe PUR, tekstylia przemysłowa i techniczna, guma, materiały, grafit, papier, karton, korek i wiele innych.

 
 

Posłanie firmy
 
  • dzięki fachowej sile roboczej i materiałom o wysokiej jakości wytwarzać wyroby o wysokiej jakości, które swoją jakością zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta 

  • w postaci małych i dużych serii wyrobów wypełnić lukę na rynku i nawiązać poważne kontakty z odbiorcami

  • własną produkcję realizowań za racjonalne ceny, które na jednej stronie swoim poziomem by nie odradziły odbiorców, ale na stronie drugiej cena nie powinna mieć wpływu na obniżenie jakości produkcji
  • dla naszych wyrobów u odbiorców i użytkowników stworzyć imidż słowackich wyrobów o wysokiej jakości.
 
 

Wizja firmy


być firmą celującą , która świadczy usługi kompleksowe w dziedzinie przetwarzania i opracowania materiałów niemetalowych w przemyśle maszynowym, tekstylnym, skórzanym, obuwniczym, meblowym i elektrotechnicznym.

 
 

Certifikáty

 

Spoločnosť REFIMA s.r.o. je certifikovaná podľa ISO 9001:2016.

 

Certifikát si môžete stiahnuť tu.